ZIMOWA SPARTAKIADA 2018

Obowiązywały następujące kategorie wiekowe:

–         dziewczęta (0-I-II-III)

–         chłopcy (0-I-II-III)

–         dziewczęta (IV-V-VI)

–         chłopcy(IV-V-VI)

–        dziewczęta (VII - II gim –III gim)

–        chłopcy (VII – II gim. – III gim.)

   Każdy zawodnik /czka/ startował w dwóch przejazdach.

Czas najlepszego przejazdu decydował o zajętym miejscu.

Konkurencje:

Slalom Gigant

Snowboard

   Zawodnicy otrzymali numery startowe  w dniu zawodów, przed startem na stoku narciarskim.

   W dniu zawodów z wyciągu narciarskiego mogli korzystać tylko zawodnicy startujący w zawodach /posiadający numery startowe/.  Uczestnik zawodów zobowiązany był posiadać kask narciarski.

Za zajęcie 1 -3 miejsca w każdej grupie wiekowej, zostały rozdane medale i dyplomy na uroczystym apelu w szkole. W zawodach narciarskich i snowboardowych wystartowało 40 zawodników.

Odpowiedzialni za organizację zawodów byli:

mgr Ludwik. Sobol

mgr Bartłomiej Wróbel

 

Wyniki zawodów narciarskich i snowboardowych

Zimowa Spartakiada Bystre 16.02.2018 r.

Dziewczęta 0- I -II -III

Numer startowy

I przejazd

II przejazd

Zajęte miejsce

Magdalena Łącka

103

48,37

44,79

I

Chłopcy  0- I -II -III

 

 

 

 

Wiktor Krawiec

151

48,69

49,87

IV

Igor Dworaczek

14

53,15

53,31

VI

Kuba Kuczaj

137

41,85

44,93

III

Bruno Bałkowski

4

40,47

42,66

II

Mieszko Płoucha

102

50,85

51,31

V

Igor Kozłowski

123

38,78

40,28

I

Dziewczęta IV- V- VI

 

 

 

 

Dominika Kaczmar

9

43,66

42,22

II

Bernadeta Wróbel

135

38,87

39,88

I

Chłopcy IV- V -VI

 

 

 

 

Stanisław Olechowski

130

37,88

40,31

I

Paweł Spychała

121

39,63

40,22

II

Jan Świerczyński

148

48,09

48,91

VII

Filip Kuczaj

17

43,79

44,28

V

Erwin Bernaś

107

43,09

42,68

IV

Leon Kamiński

15

42,34

40,50

III

Aleksander Bałkowski

 

 

 

 

Bartosz Kaczmar

117

54,72

47,13

VI

Leonard Mierzwa

11

1,08,25

1,09,06

VIII

Dziewczęta VII- II -gim -III gim

 

 

 

 

Barbara Wróbel

101

37,25

37,87

III

Martyna Wierzbicka

 

 

 

 

Hanna Balwierczak

162

34,90

36,59

I

Sandra Niemczyk

155

40,69

39,22

V

Alicja Głuszko

147

46,78

47,31

VI

Patrycja Chmura

5

38,66

37,87

IV

Małgorzata Pyrko

131

37,06

37,66

II

 

Chłopcy VII II gim  III gim

 

 

 

 

Igor Karnas

109

43,68

48,50

IX

Andrzej Hartmann

157

------------------

32,59

II

Maksymilian Żechowski

1

32,81

31,87

I

Mikołaj Sobol

110

36,81

34,75

IV

Albert Szymański

163

38,59

38,00

VI

Szymon Dziechciarz

142

40,97

39,47

VIII

Jakub Węgrzyn

125

33,87

34,47

III

Jan Kwiatkowski

12

39,69

38,12

VII

Przemysław Sosna

140

35,75

35,90

V

Snowboard dziewczyny IV- V -VI

 

 

 

 

Bernadeta Wróbel

135

1,08,79

1,07,59

I

Snowboard chłopcy VII- II Gim -III Gim

 

 

 

 

Mikołaj Sobol

110

50,19

51,47

VI

Dawid Borgosz

3

45,53

48,31

III

Igor Krawiec

141

47,16

48,96

IV

Julian Kobus

108

51,31

52,12

VII

Jakub Spychała

126

50,38

50,12

V

Eryk Borgosz

143

58,44

44,78

II

Przemysław Sosna

140

41,53

42,15

I

Snowboard dziewczyny VII- II- Gim III Gim

 

 

 

 

Barbara Wróbel

101

1,03,50

0,58,50

I

Sandra Niemczyk

155

0,59,60

1,04,84

II

Data wydarzenia: 
środa, luty 28, 2018 - 00:00